english version
O NAS   IMPORT I HANDEL RÓWNOLEGŁY  DOKUMENTY FIRMY  AKTUALNOŚCI  KONTAKT

O nas

Wykorzystanie alternatywnych kanałów sprowadzania leków na nasz krajowy rynek farmaceutyczny wiąże się z korzyściami zarówno dla firm i hurtowni zajmujących się sprzedażą, jak również dla samych Pacjentów, dla których cena medykamenty jest bardzo ważnym aspektem. Dlatego też coraz większą rolę odgrywają podmioty, które, dysponując odpowiednimi uprawnieniami, mogą zajmować się realizacją importu równoległego.
Nasza firma od 2003 roku zajmuje się tworzeniem i rozbudowywaniem sieci Aptek Słonecznych. Obecnie w ramach naszej działalności Klienci mogą korzystać z dziewięciu punktów sprzedaży, które znajdują się przede wszystkim w centralnej Polsce. Pragniemy, aby kontakt z każdym Pacjentem opierał się na pełnym zaufaniu, dlatego też zatrudniamy około 90 osób z wykształceniem farmaceutycznym. Dysponując tak bogatym doświadczeniem jesteśmy w stanie rozwijać się zarówno na rynku detalicznym, jak i hurtowym.


Ponad 4 lata temu uruchomiliśmy nową hurtownię farmaceutyczną, która od 2010 roku rozwija się pod nazwą Genesis Pharm. Jej głównym obszarem funkcjonowania i podstawowym zadaniem jest usprawnienie dystrybucji medykamentów – ich pozyskiwania oraz dostarczenia do wszystkich punktów sprzedaży.
Jednak hurtownia Genesis Pharm jest także podmiotem odpowiedzialnym za realizację importu równoległego. Uczestnicząc w tego typu przedsięwzięciach pozwala ona na wprowadzenie do naszych aptek leków oryginalnych, dostępnych w niższych i bardziej przystępnych cenach. Nasz kanał dystrybucji dociera do wszystkich krajów członkowskich należących do wspólnoty krajów europejskich oraz do Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu.


Potencjał Genesis Pharm zrodził się z połączenia wieloletniego doświadczenia oraz intelektualnego przygotowania do zawodu wszystkich naszych pracowników. Trafnie rozpoznają oni potrzeby Klientów, z którymi spotykają się w trakcie swoich codziennych obowiązków. Wyciągane przez nas wnioski generują kolejne działania – właśnie dlatego zarówno sieć naszych aptek, jak i obecnie funkcjonująca hurtownia nieustannie się rozwijają.
W codziennej pracy troszczymy się również o pielęgnowanie tego, co niematerialne, a w zawodzie farmaceuty jest niezwykle ważne. Wszelkie wartości i normy etyczne, które realizujemy, pomagają nam budować relacje oparte na pełnym zaufaniu.